Strona głównaMieszkaniecTurystaInwestor
Aktualności  |  
wyszukaj więcej
Biuletyn Informacji Publicznej
Październik
N Pn Wt Śr Cz Pt S
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Pogoda w Pionkach
 
Targi Inwestycyjne
Mapy interaktywne
HotSpot
WKU Radom
 
środa, 7 października 2015 |  imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz
 
FIRMY SZUKAJĄ PRACOWNIKÓW W PIONKACH

Firma „Abra” S.A szuka ponad dwudziestu pracowników. W naszym mieście otworzy duży magazyn meblowy. Z kolei firma transportowa szuka dziesięciu kierowców.


 
Sytuacja na lokalnym rynku pracy jest dość trudna – zresztą to i tak delikatne określenie. Każdy, kto szuka zatrudnienia w Pionkach lub najbliższej okolicy wie, ze znalezienie dobrej pracy i to nie tylko pod względem finansowym często graniczy niemalże z „cudem”. Czasami jednak zdarzają się konkretne oferty od stabilnych firm. Niedawno duże przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży mebli „Abra” S.A. ogłosiło zapotrzebowanie na piętnastu pracowników. Oferują zatrudnienie w Pionkach na stanowisku – pracownik magazynu. Związane jest to z planami biznesowymi firmy. Jak dowiedzieliśmy się w siedzibie firmy w październiku w naszym mieście otwarty zostanie duży strategiczny magazyn. Oprócz pracowników magazynu firma szuka również pracowników technicznych i administracyjnych.
- W sumie w Pionkach będzie pracowało ponad dwadzieścia osób. Oprócz piętnastu pracowników magazynu szukamy również osób na stanowiska administracyjne i techniczne – poinformowano nas w siedzibie firmy „Abra” S.A. I co ważne, forma ta oferuje pełne zatrudnienie na umowę o pracę. Informacje o rekrutacji na stanowisko – pracownik magazynu można znaleźć na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu w zakładce „ogłoszenia regionalne” a z kolei rekrutacja na pracowników administracyjnych prowadzona jest za pośrednictwem strony internetowej:
www.abra-meble.pl
Abra S.A. swój magazyn otworzy na terenie dawnego tartaku przy ulicy Dr Marii Garszwo, gdzie przed laty funkcjonował „Steffen” a później „Pionki Meble”, które należały do koncernu „Steinhoff”. Zresztą „Abra” S.A w 2011 roku stała się częścią międzynarodowego koncernu „Steinhoff International”, który posiada własne fabryki produkujące meble oraz sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz w Europie, Azji, Australii i Nowej Zelandii oraz w Afryce Południowej.

Również przy ulicy Garszwo na terenie dawnego tartaku swój oddział utworzy firma transportowa „KAT Slavov Slavcho”. Poszukują kierowców na samochody ciężarowe oraz spedytora. Firma transportowa KAT Slavov Slavcho szuka pracowników. Potrzebni są między innymi kierowcy na samochody ciężarowe. Przedsiębiorstwo transportowe KAT Slavov Slavcho ogłosiło zapotrzebowanie na dziesięciu pracowników. Potrzebni są kierowcy z kategorią prawa jazdy C, C+E oraz z pełnymi uprawnieniami. Firma szuka również spedytora. Pełna treść ogłoszeń
http://www.nadzagozdzonka.pl/ogoszenia/58-ogoszenia/3088-zatrudnimy-spedytora.html
http://www.nadzagozdzonka.pl/ogoszenia/58-ogoszenia/3090-firma-zatrudni.html

. 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
 
 
Urząd Miasta

Informator


Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje z naszego serwisu, wpisz poniżej swój adres email.

- Aktualności
  

 

Obyw@tel on-line

Informatyzacja Urzędu Miasta i miejskich placówek użyteczności publicznej w Pionkach”

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Mazowieckiego 2007-2013

© design & hosting Trol Intermedia
online: 2 odwiedzin: 3536955
© 2009 - 2015 Pionki. All rights reserved